Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Bendra informacija

Sideko.lt gerbia savo lankytojų ir pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Sdieko.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu šias taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu rekomenduojame iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių taisyklių.

Renkama informacija

Mums rūpi kiekvienas mūsų klientas. Tačiau infomracija apie asmenį, tokia kaip: vardas, pavardė, telefono numeris, adresas reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir/arba pristatyti prekę nurodytu adresu.

Mes nesudarinėjame savo klientų sąrašų ir neperduodame jūsų duomenų trečiosioms šalims, kurie visiškai nėra susiję su Jūsų užsakymu. Jūsų pateikta informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan. 

 Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

Sideko.lt elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. Sideko.lt visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi. 

Privatumo politikos pakeitimai

Sidkeo.lt turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.